درخشش فیلم کوتاه «دوش آخر» در ایتالیا

نازنین کریمی جایزه بهترین کارگردانی جشنواره آمی کورتی ایتالیا و میلاد معیری جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کردند.

نمانامه: فیلم کوتاه «دوش آخر» به نویسندگی و کارگردانی نازنین کریمی در ادامه حضور خود در فستیوال های بین المللی در جشنواره فیلم کوتاه آمیکورتی ایتالیا مورد تحسین بسیار اهالی جشنواره، منتقدان، داوران و مخاطبان قرار گرفت و معتقد بودند که این فیلم در مختصات فیلم های سخت و‌ بلند سینمایی ساخته شده است و برای ما‌ مهم و ارزشمند است که سوژه مردانه و سخت فیلم توسط یک زن ایرانی ساخته شده است و برنده جایزه بهترین کارگردانی شد و جایزه اش را به زنده یاد علی انصاریان تقدیم کرد.
نازنین کریمی که بیشتر به عنوان بازیگر مشغول به فعالیت است، مدتی است پا به عرصه کارگردانی گذاشته که ماحصل آن ساخت دو فیلم کوتاه است. تازه‌ترین ساخته او با نام «دوش آخر» با حضور در جشنواره فیلم‌های کوتاه آمیکورتی ایتالیا موفق شد جایزه بهترین کارگردانی را از آن خودش کند. این فیلم همچنین موفق شد جایزه بهترین بازیگری را هم از آن خودش کند.
.
چهارمین جشنواره فیلم «آمیکورتی» در تاریخ ۱۸ ژوئن در شهر کونیوی ایتالیا برگزار شد. ریاست هیات داوران این جشنواره برعهده «پائول هگیس» بود که در کارنامه‌اش دو جایزه اسکار دیده می‌شود.
.
فیلم کوتاه «دوش آخر» پیش از این در جشنواره های زنان نیجریه و میهودوی نیویورک انتخاب شده و به نمایش درآمده است.