سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل

پایگاه خبری نمانامه: پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل پس از جام جهانی روی آنتن شبکه یک می رود.
سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل که پیش از این قرار بود که اواخر آبان و اوایل آذر سال قبل روی آنتن شبکه اول برود و به بهمن موکول شده بود، احتمالا در مرداد ماه و پس از بازی های جام جهانی پخش خواهد شد.
این در حالی است که سریال آماده پخش است و مدتی است که تدوین و مراحل فنی هم به پایان رسیده است و به گفته کارگردان هنوز زمان پخش مشخصی ندارد.
نکته جالب تر اینکه گویا روی آنتن رفتن این سریال هم ممکن است نصیب شبکه اول نشود و از شبکه دیگری پخش شود.
اما طبق شنیده های ما ممکن است که بعد از جام جهانی و در مرداد پخش شود.
سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» در ۲۲ قسمت تولید شده است و دو خواننده تیتراژ سریال را خوانده اند. علی مینو سپهر و حسین فیض آبادی ۱۱ ترانه این کار را خوانده اند.
داستان «تاریکی شب، روشنایی روز» در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند و … نسبت مقاطع داستان یکسان نیست. بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.
فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سیدجلال فاطمی، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی در این مجموعه بازی می کنند.