سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت

 

پایگاه خبری نمانامه: تصویربرداری سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت به پایان رسید و کار تدوین سریال هم رو به اتمام است.
مهرداد خوشبخت کارگردان این سریال با اعلام این خبر افزود: سریال در دو فصل طراحی شده که فصل اول در ۷ قسمت تدوین شده است و در حال حاضر بهنود یخچالی در حال ساخت موسیقی سریال است و امین شریفی صداگذاری کار را برعهده دارد که در حال انجام است. علی سحادی هم کار جلوه های ویژه سریال را برعهده دارد که رو به اتمام است.
وی همچنین درباره زمان پخش سریال هم عنوان کرد: به زودی سریال آماده و تحویل شبکه داده می شود که فکر می کنم ۷ مهر و همزمان با هفته پلیس سریال روی آنتن برود.
وی همچنین درباره ویژگی های این سریال گفت: فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است و من هم تا اینجا از نتیجه کار راضی هستم.
«گشت پلیس» با نام قبلی «گشت ویژه» در دو فصل به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی تولید شده که سیزن اول در ۷ قسمت ساخته شده که قرار است پاییز در هفته نیروی انتظامی از یکی از شبکه های سیما پخش شود.
شنیده ها حاکی از آن است که ممکن است سریال روی آنتن شبکه سه برود.
داستان این سریال در یک اداره پلیس آگاهی می‌گذرد و قصه اصلی پیرامون چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می‌کنند و به فواصل در عملیات‌هایی که در سطح شهر برپا می‌شود حضور دارند. لوکیشن اصلی این سریال در سرای محله‌ای در غرب تهران است که توسط گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است.