سه فیلم جدید به سینماها آمدند!

نمانامه: از صبح امروز، عاشقانه «تی‌تی»، فیلم کودک و نوجوان «بازیوو» و درام اجتماعی «پیتوک» روی پرده رفتند تا دست مخاطب در انتخاب فیلم مورد علاقه خود بازتر باشد. سه فیلمی که با توجه به تنوع ژانر و بهره‌مندی از بازیگران چهره، از شانس بالایی در جذب مخاطب مواجه هستند. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به هر یک از این سه فیلم.

عاشقانه «تی‌تی»

چهارمین ساخته آیدا پناهنده، موجی از استقبال و تحسین ملی و بین‌المللی را پشت سر خود دارد. «تی‌تی» در جشنواره سی و نهم فجر با استقبال خیره‌کننده مخاطبان و منتقدان مواجه شد و توانست در عمده فهرست‌های نشریات و گروه‌های مختلف سینمایی، به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های آن دوره از جشنواره انتخاب شود. در ادامه، فیلم در چندین جشنواره بین‌المللی نیز حضور یافت و موفق به دریافت جوایزی از جشنواره‌های فرانسه و مراکش شد.
«تی‌تی»، خیال‌پردازی عاشقانه خوبی را به تصویر می‌کشد و به خوبی این اجازه را به مخاطبش می‌دهد تا با هم‌ذات‌پنداری، به کاراکتر اصلی فیلم و تنهایی او نزدیک شود. در سینمایی که آثار عاشقاه چندانی در آن ساخته نمی‌شود، «تی‌تی» می‌تواند غنیمت خوبی محسوب شود که مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند.
فیلم از یک سو داستان فیزیکدانی است که در حال تحقیق روی فرضیه‌ای با موضوع پایان جهان است و از سوی دیگر داستان زن بی‌سوادی را به تصویر می‌کشد که می‌خواهد به بشریت خدمت کند.
در این فیلم، الناز شاکردوست، نقش‌آفرینی متفاوتی داشته و برای این حضور، موفق به دریافت چندین جوایز داخلی و بین‌المللی شده است. هوتن شکیبا و پارسا پیروزفر، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

درام «پیتوک»

تریلر «پیتوک»، نخستین ساخته بلند سینمایی سیدمجید صالحی است که پائیز ۹۸ جلوی دوربین رفت و اکنون امید بسیاری دارد تا به واسطه بازیگرانش بتواند مورد استقبال مخاطب قرار بگیرد.
فیلم، داستان پسری به نام علا است که در جنوب شهر زندگی می‌کند و می‌خواهد زندگی خود را ارتقا دهد. او رویاهای بزرگی دارد و می‌خواهد برای رسیدن به آن آرزوها، هر طور شده، خود را بالا بکشد. در این فیلم، مهتاب کرامتی، هادی حجازی‌فر، احسان بذلی، حسن پورشیرازی، الناز حبیبی و شاهرخ فروتنیان به ایفای نقش پرداخته‌اند.