آخرین مهلت ثبت نام:

سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان

نمانامه: سامانه سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان تا پایان مردادماه پذیرای ثبت نام آثار متقاضی در این دوره از جشنواره خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فارابی، متقاضیان حضور در سی ‌و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان از ابتدای مرداد با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی‌ https://portal.icff.ir و انتخاب گزینه «ثبت نام در جشنواره» می‌توانند نسبت به ثبت نام آثار خود طبق فراخوان اعلام شده اقدام کنند و این فرآیند تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است به منظور حفظ آئین‌نامه و روند حرفه‌ای برگزاری جشنواره، مهلت ثبت نام نهایی متقاضیان حضور در سی‌وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تنها تا پایان مرداد ماه بوده و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
دوره سی و پنجم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مسیر تحقق اخلاق، آگاهی، امید و تلاش برای پرورش و رشد نسلی آینده‌ساز، متعهد، مومن و پیشرو در ۲ بخش رقابتی و جنبی، به دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان مهرماه سال جاری به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.