فیلم آبی به رنگ آسمان به کارگردانی امیر رفیعی

 

پایگاه خبری نمانامه: آخرین سکانسهای «آبی به رنگ آسمان» که مربوط به ضبط یک موزیک‌ویدیو با صدای رضا یزدانی برای تیتراژ پایانی اثر است در استادیوم آزادی که همچنان بزرگترین استادیوم ایران است، گرفته شد. شهیار کبیری که ساخت کلیپهای بسیاری را در کارنامه دارد به همراه یونس سبزی مدیر تصویربرداری خود این بخش از کار را انجام دادند.

«آبی به رنگ آسمان» به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر رفیعی پیرامون تاریخ باشگاه استقلال از زمان تأسیس تا به حال است که (به ترتیب ورود در فیلم) همایون ارشادی، مهناز افشار، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ، بابک حمیدیان و رضا یزدانی را به عنوان بازیگر همراه خود دارد و بیش از هفتاد بزرگ از مجموعه آبی‌های پایتخت نیز آنها را همراهی می‌کنند.

برخی از عوامل تولید و ساخت این اثر عبارتند از:کارگردان، تهیه کننده، طرح و پژوهش: امیر رفیعی/با همراهی: علی فتح‌الله‌زاده/مشاور پروژه: شهاب کاظمی/نویسنده: خشایار الوند/تدوین و اصلاح رنگ: رضا تاری وردی/موسیقی متن: گشسب بانو بحرینی و گشتاسب بحرینی/تصویربردار: میثم نظیمی/صدابردار: محمد مرتضایی، محمد خرمی نژاد/پشتیبانی فنی: شرکت هورشید فیلم/مدیر تولید: سعید اژدر/مجری طرح: نیاز افشین کیا/ مدیریت تبلیغات و اطلاع رسانی: گروه مدیا ژورنال.