فیلم مستند خاکی از بهشت به کارگردانی حامد غنی

اکران خصوصی فیلم مستند خاکی از بهشت به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد غنی با حضور مهدی امینی خواه، کیانوش گرامی، محمود مقامی، زهره حمیدی، ساقی زینتی و سیدمحمد رستگاری-فرماندار، جمال الدین عزیزی-شهردار، مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید جوادیان زاده-مدیر کل میراث فرهنگی، عباس ملا زینلی-رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و دیگر مقامات استان یزد برگزار ش

حامد غنی در این مراسم، با اشاره به دغدغه‌ی ساخت این فیلم، گفت: این مستند در رابطه با حناسابی و مازاری می‌باشد که باید در جایی سابیده شود که هوای خشک و تاریکی داشته باشد؛ تنها هوای استان یزد این شرایط را دارد. دغدغه‌ی ساخت این مستند در وهله اول موروثی بودن این شغل و انتقال نسل به نسل آن است، اما با این تفاوت که هرچه جلوتر می‌رویم میبینیم که این شغل در حال از بین رفتن است، چراکه نسل جدید علاقه‌ای به آن ندارد.

او با تاکید براینکه مخاطب این مستند عامه ی مردم هستند، بیان کرد: این مستند با فضای بسیار دیدنی ساخته شده است و تلاش براین بوده است تا بهترین شرایط برای هدف مورد نظر فراهم شود و مخاطب از تماشای آن لذت ببرد.

پس از اکران فیلم، حامد غنی تهیه کننده و کارگردان، مهدی مرعشی تصویر بردار، زهره مصطفوی عکاس و زهره محبوب لایزال طراح صحنه و لباس با تشویق تماشاگران و اهدای هدایایی از سوی هنرمندان و مسئولین مورد تقدیر قرار گرفتند. این مراسم در سینما تک یزد برگزار شد و در پایان حامی برنامه شرکت شیک پوش آژند آریا با تقدیر نامه و تندیس از عوامل سازنده این فیلم و مهمانان قدردانی کرد.