نمایش «معرکه در معرکه» در تماشاخانه‌ ایرانشهر

نمانامه: «معرکه در معرکه» عنوان نمایشی به کارگردانی سیاش طهمورث بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که پس از سه دهه بار دیگر آن را با تیمی جدید در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برده است.

معرکه در معرکه نمایشی یک ساعت و ۲۰ دقیقه‌ای است که از روز ۱۵ فروردین در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفته و تا ۲۹ اردیبهشت هم ادامه دارد. نمایش معرکه در معرکه به نویسندگی داود میرباقری و کارگردانی سیاوش طهمورث نخستین اجرای خود را شامگاه سه شنبه ۱۵ فروردین ماه به روی صحنه برد. نمایشی با هنرنمایی سیاوش طهمورث، نسیم ادبی، سیروس سپهری، مجید رحمتی و دنیا فتحی. داستان برای تمامی دوران. داستان بزرگمردانی که منشاء اثرات بسیاری در میان خانواده و جامعه خود می‌شوند.

خلاصه داستان:

نمایش تقابل نیروهای خیر و شر است که در لباس پهلوان و لوطی به نمایش در می آیند. داستان درباره ی دشمنی بدون دلیل لوطی با پهلوان است. پهلوان توسط یک زن و با نقشه ی لوطی کشته می شود و در ادامه، نقشه ی قتل شاگرد پهلوان را نیز می کشند تا پهلوان را از پا در بیاورند.

عوامل این نمایش عبارتند از: 

وحید لک (تهیه‌کننده)، سیاوش طهمورث (طراح صحنه و لباس و نور)، سهیلا جوادی (طراح گریم و اجرای صحنه و لباس)، مهدی دوایی (طراح پوستر و بروشور و اقلام تبلیغاتی)، احسان تارخ (طراح صدا و موسیقی)، السا فتحی (مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی)، سمیه رضایی سمنگانی‌ (دستیار کارگردان)، آرش دهقان‌شاد (مدیر تولید)، مریم نراقی‌ (مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی)، امیر خدامی (عکاس)، فرزین طاهری (تبلیغات دیداری)، حسین ورزنده (مدیر صحنه)، عارفه موسوی (دستیار لباس)، ماهرخ لک (تبلیغات محیطی و مجازی) و مهرداد اکبری (دستیار تولید)، دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند که طهمورث را همراهی می‌کنند.

علاقه‌مندان به خرید اینترنتی بلیت‌های این نمایش می‌توانند به سایت تیوال یا وب‌سایت تماشاخانه‌ ایرانشهر مراجعه کنند.