پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

پایگاه خبری نمانامه: تیزر پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری با تاکید بر شعار «تمرین زندگی» به تاثیرات مهارتی اسباب‌بازی در یادگیری زندگی واقعی به کودکان می‌پردازد.

در این تیزر که مدت زمان آن یک دقیقه  و ۱۲ ثانیه است به نقش رویاپردازی کودکان در حین بازی و تاثیرپذیری آنان از این فعالیت‌ها در تمرین شغل‌های آینده‌شان، اشاره شده است.

تیزر چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی روایتی کوتاه از زندگی پنج خردسال است که در نقش‌های جراح، پلیس، استاد دانشگاه، مهندس عمران و کارگردان سینما می‌بینیم که با وجود یک شخصیت عروسکی در بین جمعیت متوجه می‌شویم آن‌ها در حال بازی یا به نوعی تمرین موقعیت‌های واقعی زندگی هستند.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی قرار است در بخش ترویجی خود به آموزش و مشاوره بپردازد تا والدین و مربیان با نیازها و ضرورت‌های بازی در سنین مختلف آشنا شوند.

نمایشگاه تخصصی تولیدات صنعت اسباب‌بازی ایران، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی حوزه اسباب‌بازی، نمایشگاه ترویج بازی و اسباب‌بازی، انتخاب برترین اسباب‌بازی‌های ایرانی و بازار فروش اسباب‌بازی‌های ایرانی از جمله برنامه‌های فرهنگی است که در طول این جشنواره انجام می‌شوند.

این جشنواره از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ میزبان علاقه‌مندان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران خواهد بود