«از وهم تا وحشت» بهترین فیلم جشنواره گندم طلایی

نمانامه: فیلم کوتاه «از وهم تا وحشت» به‌عنوان بهترین فیلم کوتاه ژانر وحشت در پنجمین جشنواره گندم طلایی در استانبول ترکیه انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه از وهم تا وحشت به نویسندگی و کارگردانی ایمان داوری به‌عنوان بهترین فیلم کوتاه ژانر وحشت در پنجمین جشنواره گندم طلایی Golden wheat awards در استانبول ترکیه انتخاب شد.

این جشنواره که برای تربیت فیلمسازان جدید و موفقیت در تریبون‌های ملی و بین‌المللی فعالیت می‌کند، با برگزاری آموزش‌های سینمایی، مسترکلاس‌ها، کارگاه‌ها و کمپ‌های سینمایی، دوستداران سینما را از سراسر جهان زیر یک سقف جمع می‌کند.

یکی از اهداف این جشنواره مبارزه با رقابت ناعادلانه و مشارکت فیلمسازان واقعی، متخصص و عدالت‌خواه در مدیریت جشنواره است تا همه فیلمسازان را فارغ از مشهور بودن یا نبودن در آغوش بگیرد و به خواسته‌های آنها پاسخ دهد.

فیلم از وهم تا وحشت پیش از این در ده‌ها جشنواره بین‌المللی از جمله چیکانو لس‌آنجلس، بیرمنگام انگلیس، مارینا دلری کالیفرنیا و همچنین فستیوال‌های اروپایی و آسیایی حضور داشته است.

ایمان داوری یکی از فیلمنامه نویسان و کارگردانان جوان و مستقل کشور است که تاکنون بیش از دهها فیلمنامه کوتاه و بلند و همچنین فیلمهای کوتاه او در جشنواره ها و رویدادهای بین‌المللی حائز دریافت جایزه و همچنین راهیابی به مراحل نهایی فستیوال‌ها شده است.