اکران آنلاین فیلم مستند سینمایی خط باریک قرمز 

نمانامه: اکران برخط (آنلاین) فیلم مستند سینمایی خط باریک قرمز به کارگردانی فرزاد خوشدست بعد از پشت سر گذاشتن اکران موفق در گروه سینمایی هنر و تجربه، از چهارشنبه (۱۱ اسفند ماه) در صفحه ویژه هنروتجربه پلتفرم هاشور آغاز می‌شود.

نسخه سریالی این مستند نیز از تاریخ ۸ خرداد تا ۷ اسفند ۱۴۰۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن بود. همچنین این فیلم چهار هفته در پلتفرم نماوا نیز اکران آنلاین شده بود.

خط باریک قرمز داستان یک گروه مجرم نوجوان در یک زندان است که با کمک چند مربی بازیگری تصمیم می‌گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند و ناگفته های زندگی خود را از این طریق بیان کنند تا اگر این نمایش موفق بود به این بهانه و برای اجرا در جشنواره بین المللی تئاتر فجر از زندان خارج شوند، اما تعدادی از آن‌ها برای روز اجرا، نقشه فرار می‌کشند…

توماج دانش بهزادی، فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیانی، امیر دژاکام، افشین هاشمی، آرش آبسالان، یاسر خاسب و تعدادی از نوجوانان کانون اصلاح و تربیت در این اثر حضور دارند.

عوامل فیلم شامل نویسنده و کارگردان: فرزاد خوشدست، مدیر فیلمبرداری: مرتضی پورصمدی، تدوینگر: آرش زاهدی اصل، موسیقی: صبا ندایی، صدا: محمود کاشانی، صداگذار : بهروز شهامت و شاهین خاکپور، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح گریم: محمدرضا عباسی، مجری طرح و مدیر تولید: دُری رضایی، تهیه‌کنندگان: نگار اسکندرفر، فرزاد خوشدست، عکاس: ارسلان امانتی، مشاور رسانه ای و روابط عمومی: نغمه دانش آشتیانی، همکار: سپیده شریعت رضوی هستند.