معرفی عوامل نمایش «سیندرلا» نوشته دیوید وود

نمانامه: به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، «سیندرلا» ی دیوید وود با ترجمه حسین فدایی حسین بهار امسال برای کودکان و نوجوانان در تالار هنر روی صحنه خواهد رفت.

تمرینات نمایش «سیندرلا» پس از وقفه چند روزه تعطیلات نوروز از هفته دوم فروردین آغاز شده و مراحل آماده سازی دیگر بخش‌های فنی و هنری در دست انجام است.

طراح صحنه این نمایش افشین بیاناتی، طراحی لباس این نمایش را مژگان عیوضی، طراحی و ساخت کلاه گیس و سربندها افسانه قلی‌زاده و طراحی و ساخت عروسک‌ها را سهیلا باجلان برعهده دارند که مراحل ساخت دکور، دوخت لباس‌های بازیگران و عروسک‌ها و ساخت کلاه‌گیس‌ها و سربندها به نیمه رسیده است.

فرید نوایی آهنگسازی و تنظیم موسیقی این نمایش را برعهده دارد. کاور قطعات موسیقی و اشعار برای تمرین بخش‌های موزیکال آماده شده و تنظیم نهایی نیز آغاز شده است.

در این نمایش پریسا فلاح‌زاده طراح پوستر و بروشور، حسین تبریزی طراحی گریم، امیر عابدی عکاس و بهرام شادانفر ساخت تیزر را برعهده دارند.

پیش از این، حضور هنرمندان بنام تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان همچون رضا فیاضی، علی فروتن، حمید گلی، فرهاد شریفی، مهراد زمانی، پریسا فلاح زاده، عرفان میدانلو، نازنین صفا، فاطمه خدابنده لو، پانته آ صفامنش، نسیم امیرخسرو، سعید تاجیک، مهدی رمضان زاده، شادی کارآیین، علیرضا عموزاد، سما احمدی و… در این نمایش اعلام شده بود.

در گروه کارگردانی نمایش سیندرلا مهراد زمانی و سعیده دادگر به عنوان دستیاران کارگردان، علیرضا عموزاد، بهناز فرزانه، سما احمدی و مریم ذکاوتی به عنوان مدیران صحنه همکاری دارند.