«دنزل واشنگتن» در نقش هانیبال ژنرال باستانی

نمانامه: به نقل از ورایتی، «دنزل وانشگتن» که در فیلمهای «روز تمرین» و «اکولایزر» با «آنتونی فوکوا» همکاری کرده بود، قرار است در فیلم جدید این کارگردان آمریکایی در نقش ژنرال باستانی اهل کارتاژ هانیال مقابل دوربین برود.

تهیه کنندگی این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده بر عهده نتفلیکس است و «جان لوگان» فیلمنامه نویس برنده سه جایزه اسکار آثاری چون «هوانورد» از مارتین اسکورسیزی و «گلادیاتور» ساخته ریدلی اسکات، فیلمنامه آن را خواهد نوشت.

این فیلم بر اساس شخصیت واقعی هانیبال ساخته میشود که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین فرماندهان نظامی تاریخ شناخته می شود و به نبردهای محوری او علیه جمهوری روم می پردازد.

هانیبال در حالی که سوار بر یک فیل جنگی شمال آفریقا بود به ایتالیا حمله کرد. تحت رهبری او، کارتاژی ها پیروزی های کلیدی را در برابر رومیان به دست آوردند و به هانیبال اجازه دادند که اکثریت جنوب ایتالیا را به مدت ۱۵ سال اشغال کند. سرانجام هانیبال پس از حمله متقابل رومیان به شمال آفریقا در نبرد زاما توسط رومیان شکست خورد.

«واشنگتن» تهیه کنندگی این فیلم را نیز در کنار «اریک اولسن»، «آدام گلدورم» و «فوکوا» با همکاری نتفلیکس بر عهده دارد.

«فوکوا» اخیرا «واشنگتن» را در فیلم «اکولایزر ۳» کارگردانی کرد که در آن واشنگتن نقش «رابرت مک کال» را بازی کرد.

«دنزل واشنگتن» در حال حاضر درگیر یک فیلم حماسی دیگر است، دنباله آتی فیلم «گلادیاتور» که فیلمبرداری آن در مراکش به دلیل اعتصاب اتحادیه بازیگران آمریکا متوقف شده بود و ادامه فیلمبرداری آن در دستور کار است. با این حال «ریدلی اسکات» به تازگی اعلام کرده در فاصله زمانی اعتصابات ۹۰ دقیقه از صحنه های فیلمبرداری شده «گلادیاتور ۲» را تدوین کرده است.

انتهای پیام