سریال «ناریا» به کارگردانی جواد افشار جلوی دوربین رفت

نمانامه: سریال «ناریا» به کارگردانی جواد افشار روزهای پایانی پیش تولیدش را می‌گذارند. این مجموعه تلویزیونی که در ۵۰ قسمت آماده پخش خواهد شد به‌زودی مقابل دوربین می‌رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، مجموعه تلویزیونی «ناریا» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی محمد مصری‌پور به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برونمرزی در مرحله پایانی پیش تولید قرار دارد و گروه پس از انتخاب لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین بزودی تصویربرداری را آغاز خواهند کرد.

این مجموعه علاوه بر تهران در شهرهایی نظیر کرمانشاه و خوی و همچنین کشورهایی مانند ترکیه، ارمنستان و یک کشور عربی که به‌زودی انتخاب خواهد شد، تصویربرداری می‌شود.

فیلمنامه «ناریا» به نویسندگی حمید رسول‌پور و سمیه تاجیک در ۵۰ قسمت به نگارش درآمده است. جواد افشار بیش از یک سال روی این فیلمنامه بازنویسی و پرداخت نهایی را انجام داده است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده:

هوژان، دختر نخبه ایرانی در اوج شکوفایی علمی‌اش به دنبال اختراع پدیده‌ای می‌رود که قرار است ایران را به جایگاه منحصر به فردی برساند. در این بین تبهکاران و گنگسترهای داخلی و خارجی دست به دست هم داده تا این نخبه علمی را نابود کنند. در این مسیر یکی از تبهکاران عاشق او گشته و چون همه راه‌های باطل را تجربه کرده و غرق در گناه است، شایستگی زیستن در کنار خوبان را نداشته و عشق… .

دیگر عوامل اصلی «ناریا» که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده عبارتند از:

مدیر تصویربرداری: علی رجایی‌مقدم، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی‌فرد، طراح گریم: محسن دارسنج، مدیر صدابرداری: مهرداد دادگری، مدیر برنامه‌ریزی: سعید غلامی، سرپرست گروه کارگردانی: هادی افشار، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، مدیر تولید: اسماعیل کردی، منشی صحنه: پوریا کاظمی‌فرد، عکاس: مهدی حیدری.