ابتلای عوامل فیلم جدید ویل اسمیت به کرونا

 

پایگاه خبری نمانامه: فیلم سینمایی جدید ویل اسمیت به نام «آزادی» به دلیل ابتلای چند نفر از عوامل به ویروس کرونا متوقف شد. تولید و فیلمبرداری فیلم سینمایی دلهره آور «آزادی» با موضوع برده داری که ویل اسمیت در آن نقش آفرینی می‌کند بعد از ابتلای چندین نفر از عوامل صد نفره این پروژه به ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است. تولید این فیلم در ایالت لوئیزیانا انجام می‌شد. حق پخش این فیلم سینمایی مدتی قبل توسط اپل خریداری شده بود.
در حالی که قرار بود تولید فیلم از فردا آغاز شود، عوامل دیگر و بازیگران این فیلم به تازگی از تعویق فیلمبرداری آگاه شده اند. گفته می‌شود حدود ۵ روز دیگر از فیلمبرداری این پروژه باقی مانده است. این فیلم سینمایی به کارگردانی آنتونی فوکوا بر اساس فیلمنامه‌ای به نوشته ویلیام کالج در حال تولید است. «آزادی» جدیدترین پروژه هالیوودی در چند هفته اخیر بوده که تولید آن به دلیل مثبت شدن آزمایش کرونای تیم سازنده آن متوقف شده. آمریکا مدتی است که با موج دلتا کرونا روبرو شده است.
فیلم سینمایی «آزادی» در ابتدا قرار بود در ایالت جورجیا فیلمبرداری شود، اما بعد از ایجاد قوانین و محدودیت‌های انتخاباتی در این ایالت، کارگردان این فیلم، جورجیا را تحریم کرد و ایالت لوئیزیانا که اتفاقات داستان اصلی نیز در آن رخ داده، برای فیلمبرداری اثرش برگزید.
ویل اسمیت در این فیلم سینمایی نقش پیتر را بازی می‌کند. پیتر برده‌ای است که فرار می‌کند و حالا بعد از فرار و طی سفرش به شمال ایالت با مشکلاتی روبرو می‌شود. او سپس به ارتش اتحادیه می‌پیوندد. این فیلم بر اساس زندگی واقعی پیتر ساخته شده که تصویری از کمر او عده زیادی را تحت تاثیر قرار داد. این عکس در سال ۱۸۶۳ توسط ایندیپندنت منتشر شده بود به مدرکی از خشونت برده داری در آمریکا تبدیل شد.