نمایش «هیاهو در خفقان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان آبگون

 

 

پایگاه خبری نمانامه:  نمایش «هیاهو در خفقان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان آبگون از ۲۵ مهر ماه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی روی صحنه رفته است.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: ما به هزاران دلیل بر روی موج ناهنجار و نا هموار جامعه و سانسور سوار هستیم، ولی چیزی که ما را باز می‌دارد و با آن درگیر هستیم جامعه نیست، جامعه فقط بستر ساز است. با این حال التهاب تا حدی شدت یافته که تنها انتقام آراممان می‌کند.
سیاوش طاهری دراماتورژ و مشاور کارگردان نمایش «هیاهو در خفقان» است و نیما تبریزی واشکان آبگون نقش آفرینی‌های این اثر را بر عهده دارند.
محمود والانژاد آهنگسازی و طراح جلوه‌های آوایی این نمایش است. همچنین مهیار کشانی، نیکان مامامسگرها و محمدرضا الوندیپور به ترتیب طراحی گریم، لباس و طراحی صحنه این نمایش را بر عهده د اشته اند.
همچنین از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به رضا رودی، شروین جعفرآبادی، برهان جان‌نثاری دستیاران صحنه، یاسمین سامانی و سام سامانی روابط عمومی و امیرحسین علیزمانی گرافیست اشاره کرد.
نمایش «هیاهو در خفقان» تا ۲۵ آبان ماه، ساعت ۲۰ هر شب در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی به نشانی قیطریه بلوار اندرز گو، روبروی بلوار کاوه، کوچه‌ی شهید احمدی پلاک ۲٨، روی صحنه خواهد بود.