چه اطلاعاتی از تپسی بدست هکرها افتاده؟

نمانامه: مدیرعامل تپسی در توییتر خبر داده است که تپسی مورد نفوذ هکرها قرار گرفته و بخشی از اطلاعات کاربران به دست هکرها افتاده است. مدیرعامل تپسی در توییتر خبر داده که هکرها به بخشی از اطلاعات کاربران تپسی دسترسی پیدا کرده‌اند. ظاهرا هکرها به‌دنبال اخاذی بوده‌اند، اما تپسی تصمیم گرفته تا با آن‌ها همکاری نکند.

جزئیات هک شدن برنامه تپسی

معاون اجتماعی پلیس فتا:

یک گروه هکری با هویت معلوم یک ماه پیش به اطلاعات تعدادی از خدمات گیران شرکت تاکسی اینترنتی تپسی دسترسی پیدا می‌کنند. این گروه هکری تقاضای ۳۵ هزار دلار از شرکت تپسی می‌کند تا اطلاعات خدمات گیرندگان را برگرداند و منتشر نکند که شرکت تپسی این کار را انجام نمی‌دهد و از گروه هکری شکایت می‌کند.

در پی شکایت شرکت تپسی از این گروه هکری اقدامات قضائی انجام شده و منبع آلودگی برطرف شد. شرکت تپسی هم در حال انجام خدمات خود است و هیچ نگرانی برای هموطنان وجود ندارد.

اطلاعات تپسی به فروش گذاشته شد

این گروه هکری در کانالی تلگرامی خود مدعی شده که اطلاعات سرقت شده تپسی در مجموع شامل اطلاعات بیش از ۲۷ میلیون مسافر، ۶ میلیون راننده و ۱۳۶ میلیون سفر، به همراه سورس کد محصولات تپسی و اطلاعات دستگاه همراه مسافران و رانندگان تپسی بوده که به قیمت ۳۵ هزار دلار فروخته خواهد شد