۴ قاتل داریوش مهرجویی افغان هستند

نمانامه: سردار هداوند در ارتباط با پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش در گفتگوی با خبرنگاران گفت: اتباع خارجی نقش داشته در این قتل اقامت مجاز در ایران را نداشتند.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز دقایقی پیش در گفتگوی اختصاصی با رکنا درباره اینکه ساعاتی قبل ۴ متهم اصلی پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش توسط کارآگاهان جنایی  دادسرا منتقل شدند گفت: متهمان بازداشت شده بین ۲۳ سال تا ۲۸ سال سن داشتند که از ۴ سال پیش به عنوان باغبان در شهرک زیبادشت محل زندگی داریوش مهرجویی کار می‌کردند.

وی با تاکید براینکه موضوع جنایت خانوادگی و دست داشتن باجناق در این پرونده کاملا منتفی است به خبرنگار رکنا درباره شناسایی  متهمان گفت:پس از دستگیری دو باغبان به عنوان مظنون این پرونده وبازجویی های فنی سرانجام معمای این پرونده رازگشایی شد ودو متهم دیگر نیز در کرج دستگیر شدند آنها ۸ النگو و دو عدد گوشی تلفن همراه سرقت کرده بودند که همگی از خانه یکی از متهمان در داخل شهرک کشف شد.

وی با اظهار اینکه کاراگاهان جنایی در کمترین زمان ممکن توانستند راز  این جنایت را برملا کنند گفت :متهم اصلی پرونده که انگیزه خود را کینه از آقای مهرجویی اعلام کرده است او مدعی است از وقتی جارو برقی خانه اش را دزدیدم او از من شکایت کرد وهر چه به او التماس کردم که مرا ببخشد این کار را نکرد بعد از آزادی برگشتم تا پولی را که او به من بدهکار بود بابت کار در باغش بگیرم او منکر شد بعد از آن بود که کینه ام از او بیشتر شد و بعد بابرادر ودو دوستمان نقشه قتل آنها را کشیدیم.

سردار هداوند درباره اقامت غیر مجاز این متهمان در ایران گفت :  این متهمان به‌صورت غیر مجاز ۱۰ سال در ایران اقامت داشتند.

وی درباره ی اینکه نمی‌توان گفت جرائم اتباع افغان زیاد است اظهار نظر کرد گفت :بسیاری از رسانه های معاند در صدد هستند با ابن ترفند بین اقوام به ویژه موضوع شیعه وسنی اختلاف افکنی ایجاد کنند تا درنهایت به مقاصد شوم خود برسند.

انتهای پیام