ابتلای دبیر جشنواره فیلم فجر به کرونا

پایگاه خبری نمانامه: مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، از ابتلای مسعود نقاش زاده دبیر این رویداد به بیماری کرونا خبر داد. این در حالی است که هنوز نشست خبری دبیر جشنواره فجر با اصحاب رسانه برگزار نشده و مشخص نیست برگزاری آن با چه ترتیبی پیش برود.  از طرف دیگر، موج جدید فراگیری سویه جدید کرونا هم آغاز شده و ممکن است،  روند برگزاری جشنواره فجر را تحت الشعاع قرار دهد.

باید منتظر ماند و دید ستاد مقابله با بیماری کرونا، در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر چه دستورالعمل هایی را عنوان می‌کند و آیا از ظرفیت سینماهای مردمی کاسته می‌شود یا نه؟

چهلمین جشنواره فیلم فجر با دبیری مسعود نقاش زاده، ۱۲ تا ۲۲ بهمن در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

بیوگرافی مسعود نقاش زاده

مسعود نقاش زاده متولد ۱۳۴۴ در شیراز و دارای کارشناسی ارشد سینما از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است. وی علاوه بر سوابق فعالیت های فرهنگی و مطبوعاتی، در سطوح مختلف مدیریتی با صدا و سیما همکاری داشته و همزمان به تدریس در دانشگاه نیز پرداخته است. مسعود نقاش‌زاده . نویسنده، کارگردان و مدرس دانشگاه؛ دارای دکترای پژوهش هنر (با گرایش سینما)، کارشناسی ارشد سینما و کارشناسی کارگردانی فیلم است. وی مسئولیت‌های متعدد اجرایی (از جمله معاون آموزش و پژوهش خانه سینما، معاون پژوهشی دانشگاه صدا و سیما، معاون تولید و مشاور عالی مرکز سیما فیلم و معاون تأمین و تولید موسسه رسانه های تصویری) به عهده داشته و عضو هیئت علمی دانشگاه نیز هست. وی داور بخش بین‌الملل جشنواره فیلم رشد (۱۳۸۶)؛ اولین، دومین و سومین جشنواره‌ی تلویزیونی جام جم (۱۳۹۲-۱۳۹۰) و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت (۱۳۹۳) نیز بوده است.